روش های ارسال سفارش

ارسال شاهین تجارت

 

همه مشتریان حساسیتی خاصی جهت نحوه ارسال ، بسته بندی مقاوم و هزینه حمل و نقل دارند ، لذا ما رفع این حساسیت را جزو یکی از مهمترین اهداف خود قرار داده تا تجربه یک خرید اینترنتی عالی از فروشگاه آنلاین شاهین تجارت را برای شما تضمین کنیم.

 

هزینه ارسال سفارش شما :

کاربر گرامی شما می توانید در روند ثبت سفارش ، قبل از هر گونه پرداخت ، روش ارسال خود را به ۲ صورت رایگان و توافقی ( برای کاربرانی که عجله دارند ) انتخاب کنید.

 

روش های ارسال سفارش ثبت شده شما :

1- ارسال رایگان برای خریدهای بالای 400 هزار تومان از طریق پست سفارشی که زمان تخمینی تحویل کالا برای مراکز استان بین ۱ تا ۳ روز و برای مناطق دور بین ۲ تا ۵ روز می باشد. ( این روش پیشنهاد ما به شماست )

 

2- مشتریانی که برای دریافت کالای خود عجله دارند می توانند روش دوم که توافقی هست را انتخاب کنند ، در این روش شما می توانید با به عهده گرفتن هزینه ارسال ، از بین پست پیشتاز ، تیپاکس و باربری یکی را انتخاب کنید. (سرعت ارسال سفارش طبق گفته شرکت های ذکر شده می باشد )

 

زمان ارسال سفارش از انبار شاهین تجارت :

سفارش هایی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه قبل از ساعت 12:00 و در روز پنجشنبه تا قبل از ساعت 11:00 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست ، تیپاکس و یا باربری خواهند شد، اما چنانچه سفارش بعد از این ساعت ها نهایی شده باشند ، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. ( تعطیلات رسمی ، پنج شنبه بعد از ظهر و جمعه شامل روز کاری نمی باشد )

 

تبصره : مهمترین وظیفه فروشگاه اینترنتی شاهین تجارت در ارسال کالا ، تحویل سفارش بصورت بسته بندی صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت حمل و نقل کننده و ارسال کد پیگیری برای مشتریان می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ، توسط شرکت حمل و نقل کننده ندارد. همچین شاهین تجارت برای آسودگی خاطر شما به جهت خسارات احتمالی ، کلیه مرسولات ارسالی را تا سقف ممکن بیمه کرده تا در صورت بروز مشکل شرکت حمل و نقل کننده کلیه ضرر و زیان شما را پرداخت نماید.